Біметалічні кільцеві пили

Декабрь 16, 2020

Вам потрібно виконати велику діру простим способом?

Як часто вам потрібно вирізати отвір, яке набагато більше найбільшого свердла в поштову скриньку для інструментів? В такому випадку найпростіше взяти свердло і кільцеву пилу. Ви можете замовити промтовари на сайті https://promtovari.com.ua/ у зручний для Вас час за вигідною та не дорогою ціною.

Зазвичай кільцева пила складається з трьох частин.

Використовуйте біметалічну кільцеву пилу для різання дерева і інших матеріалів.

Одна з найбільших програм кільцевих пил в галузі як по використанню, так і за розмірами. Однак тут ми поговоримо про біметалевих кільцевих пилах.

Біметалічні кільцеві пили призначені для різання за все, від дерева і пластика до чорних і кольорових металів, включаючи нержавіючу сталь. Хоча вони ріжуть повільніше, ніж коронки з твердосплавними коронками, вони забезпечують набагато більш гладку поверхню. Це робочі конячки сімейства кільцевих пив, доступних в 39 розмірах від ¾ "до 7 ⅞". Якщо ви не впевнені, який розмір вибрати, перевірте рекомендовані частоти обертання кільцевої пилки для вашого матеріалу.

Про біметалевих кільцевих пилах

Біметалічна кільцева пила складається з дуже твердою стрічки зі швидкорізальної сталі, яка приварена до корпусу з високовуглецевої сталі і товстої задньої пластині з високовуглецевої сталі. Стрічка з швидкорізальної сталі відшліфована до конфігурації зубців 4/6, а зуби встановлені таким чином, щоб забезпечити відповідний бічний зазор. Бічний зазор дозволяє корпусу пили переміщатися через матеріал без заїдання і впливає на відстань між сусідніми зубами і кількість матеріалу, що очищається, кожним зубом. Конфігурація зубів 4/6 або «крок» чергується між 4 і 6 TPI, або зубами на дюйм, навколо корпусу пили. Цей змінний крок покращує різання, забезпечуючи більш ефективне видалення відходів і зменшуючи тепловиділення і вібрацію.

Ріжучі кромки зазвичай складаються з біметалевих зубів пилки, які «встановлені» для забезпечення бічного зазору, або більших твердосплавних зубів для швидкого різання, або різальних крайок з алмазним зерном для керамічних і кахельних виробів. Для досягнення найкращих результатів і безпеки використовуйте кільцеву пилу, призначену для різання підручного матеріалу, і використовуйте відповідну швидкість різання і мастило.

Рассказать о статье