Меблева фанера вищого сорту: купити оптом

Июль 31, 2021

Фанера – один з найпопулярніших матеріалів для виробництва меблів і декоративних елементів інтер'єру. Її затребуваність обумовлена експлуатаційними характеристиками: висока міцність, гнучкість, оброблюваність і невелика вага. Крім того, порівняно з масивом деревини, фанера для виготовлення меблів коштує в рази дешевше. Однак щоб випустити якісний гарнітур необхідно розбиратися в різновидах матеріалу.

Для виробництва меблевих гарнітурів і предметів важливо використовувати матеріали, які відповідають екологічним стандартам, мають презентабельний зовнішній вигляд і хорошу міцність. Найкращий варіант – шліфована меблева фанера ФК, ФСФ вищого сорту.

Для виготовлення дитячих меблів найчастіше використовується фанера мебельная марки ФК. Вона більш екологічна, оскільки в її складі міститься безпечний карбаміду клей. Крім того, вона володіє наступними характеристиками:

Фанера марки ФСФ використовується для виготовлення меблів в кухню, ванну кімнату та інші приміщення з високою вологістю.

Наша компанія реалізує фанеру для меблевої промисловості оптом. Вся продукція відповідає ГОСТ. Склад працює на самовивіз цілодобово.

Переваги ламінованої фанери вологостійкої

Матеріал стійкий до впливу вологи, сонячного світла, високої і низької температури. Це гарантія, що готові вироби зберігають свої експлуатаційні та естетичні характеристики за будь-яких погодних умовах.

Для виробництва ламінованої фанери використовується натуральна сировина — береза. Поверхня готового листа покривається меламіновою плівкою, яка захищає від негативного впливу зовнішніх факторів.

На ринку ламінована водостійка фанера представлена в різноманітних типорозмірах. Найчастіше її використовують в будівельній індустрії і автомобілебудуванні.

Ламінована водостійка фанера

У нас ви можете купити оптом ламіновану фанеру ФСФ різного виду: у каталозі представлена продукція різних виробників, що відрізняються розмірами і товщиною листів (від 6 до 40 мм). Весь товар відповідає чинним в Росії стандартам.

Переваги придбання ламінованої фанери в нашій компанії:

  • наявність сертифікатів відповідності на весь асортимент товарів;
  • вигідна економічно обґрунтована вартість продукції без зайвих торгових націнок;
  • гнучка система знижок;
  • оперативна доставка в зручний для замовника час;
  • цілодобова робота складу;
  • професійне консультування.

На нашому складі завжди є достатня кількість матеріалу в наявності, що дозволяє компанії оперативно виконувати будь-які замовлення.

Рассказать о статье