Немає таких побутових приладів, які постійно бездоганно працюють, всі вони рано чи пізно мають потребу або серйозного ремонту, або в повній заміні. Стосується це і таких необхідних у побуті сантехнічних приладів, як унітаз, раковина, ванна. Якщо у власника житла вистачить терпіння переносити поломку електроприладів, то сантехніка вимагатиме заміни, постійно нагадуючи про себе.
На сайте БЕТСИТИ вы можете быстро и надежно делать ставки на спорт.
Але не завжди установка унітазу, раковини - це наслідок аварії. Ці прилади господарі квартир змінюють при проведенні ремонту в квартирі або в окремо взятому санвузлі. При заміні труб подачі води, стояка каналізації господар не пропустить можливості заодно поставити нову сантехніку.
Чи можна замінити сантехніку самостійно?
Кожен чоловік хоч би раз, але міняв прокладку в капає крані, підгинав держатель поплавка в бачку, усуваючи текти. І може здатися, що установка унітазу - це заняття «на півгодини роботи».
Хвалитися починають навіть раніше, ніж встановлять. І лише потім виявляється, що промисловість випускає сантехприлади, що відрізняються не тільки кольором і ціною! Підключення не тільки подачі води, але і зливу можливо лише в разі, коли збігаються всі вузли установки. Наприклад, заміна сантехніки в вигляді унітазу допускає вхід в каналізацію лише під тим кутом, який можливий для стояка, і повинен збігатися з кутом виходу на унітазі! Якщо ви ставите імпортні сантехприлади, то буде потрібно установка системи очисних фільтрів, адже вітчизняна вода просто засмітить систему, і новий прилад вийде з ладу.
Це лише частина причин, за якими установка сантехніки повинна проводитися фахівцем.
Висновок напрошується сам собою - не треба намагатися показати себе фахівцем, а краще запросити саме таких! Час, заощаджений при цьому, нерозтрачені нервові клітини стоять тих грошей, які ви віддасте сантехнікам.