Купити дешеві міжкімнатні двері від виробника и салон дверей

Февраль 3, 2020

При підборі міжкімнатних дверей, більшість покупців аналізують безліч варіантів: хтось віддає перевагу інтернет-магазинам, інші шукають відповідні моделі в будівельних гіпермаркетах. Кожен спосіб покупки має свої плюси і мінуси. Однак, щоб купити міжкімнатні двері про виробника дешево потрібно звертатися до фірмових салонів фабрик. Про те, чому це вигідно і піде мова далі.

Большой выбор оригинальных дверей представляет салон дверей в своем каталоге.

Придбання міжкімнатних дверей в інтернет-магазині посередників

Зараз в інтернеті представлена велика кількість магазинів, що пропонують продукцію різних дверних брендів. Незважаючи на їх широке поширення таких точок продажів і зручний спосіб покупки, непрофільні інтернет-магазини мають досить багато мінусів:

Низький професіоналізм консультантів. Найчастіше в таких магазинах консультанти, або відсутні, або не володіють усіма необхідними знаннями про характеристики та особливості двері, принципах їх монтажу і експлуатації.

Висока ціна. Нефірмові інтернет-магазини є, по суті, проміжною ланкою між покупцем і виробником. Вони заробляють на націнці, яку встановлюють на свій розсуд.

Низька якість. Навіть якщо на сайті зазначено, що у них міжкімнатні двері від виробника, а ціни низькі, то насправді це може не відповідати дійсності. Найчастіше у подібних продавців відсутня гарантія на товар і сертифікат якості, можуть спостерігатися невідповідності в типі покриття і розмірній сітці.

Відсутність послуг монтажних робіт. Установку полотна багато інтернет-магазини своїм клієнтам не пропонують, тому про це потрібно буде подбати самостійно. Так як багато полотна є досить делікатним товаром, то без професійної допомоги не обійтися, а це вже додаткові витрати.

Купівля в будівельних роздрібних магазинах

Будівельні гіпермаркети можна знайти в кожному середньому і великому місті. Тут можна купити міжкімнатні двері за цінами виробників, але з деякими застереженнями.

Основні недоліки покупки дверних полотен в гіпермаркетах:

продукція в роздрібних магазинах часто буває низької якості, це пов'язано з тим, що продавцям часто не зовсім вигідно закуповувати вироби середнього і преміального класу через великий ризик їх пошкодження під час зберігання і транспортування;

одноманітний асортимент, - як правило, гіпермаркети пропонують стандартні глухі класичні моделі;

відсутність послуг зі збирання, як і у випадку з інтернет-магазином, гіпермаркетів особливо не вигідно тримати штат монтажників дверних конструкцій, тому цей процес повністю лягає на плечі покупців.

Що отримує покупців в салонах виробників

Купівля в будівельному маркеті або інтернет-магазині має безліч ризиків. З точки зору якості, безпеки набагато краще віддавати перевагу фірмовим салонам.

Рассказать о статье