​Переваги електричного теплого статі

Июль 2, 2021

Переваги електричного теплого статі

Найбільшою перевагою електричної теплої підлоги є зручність використання цього джерела тепла. Досить включити контролер і встановити або запрограмувати температуру в даному приміщенні. Не потрібно запалювати котел, колоти і тягати дрова або тягати важкі мішки з еко-горошком. До Вашої уваги тепла підлога електрична відгуки та вигідна ціна. Все, що вам потрібно зробити, це встановити або запрограмувати термостат, а коли ви їдете на зимові канікули / зимові канікули, встановіть опцію ЕКО, завдяки якій після повернення з відпочинку в нашому будинку буде тепло.

Для всіх кімнат в будинку

Ця система може бути встановлена під будь-якими покриттям для підлоги, такими як: керамічні і кам'яні підлоги, всі види підлогових покриттів, паркет, підлогові панелі, дерев'яні дошки і деревні матеріали.

Ефективність і економія для будинку

У випадку з новими енергоефективними будинками, які сьогодні найбільш кращі, існує безліч причин для вибору електричного опалення в якості загального або комфортного (додаткового) опалення.

Систему електричного теплого статі дешевше встановити в порівнянні з водяним або повітряним опаленням, особливо в енергоефективних будівлях.

Електрика завжди є, тому вам потрібно тільки розрахувати його споживання і звернутися в комунальну компанію для отримання відповідного розподілу потужності, яке дозволить, в разі найбільш вигідного накопичувального обігріву, накопичуватися - в той час, коли електрику дешево - досить тепла, щоб вистачило на весь день .

Інші системи опалення вимагають правильної установки з трубами, підключення газу, покупки або оренди резервуарів для масла або зрідженого нафтового газу.

Електричні теплі підлоги також можуть бути зручним доповненням до теплового насосу вентиляції. Незалежно від того, як утеплений наш будинок, для того, щоб відчувати теплової комфорт в приміщеннях з керамічної або кам'яною плиткою, їх температура повинна коливатися в межах 26-29 ° C. Завдяки нагрівальних кабелів, встановленим під керамічною плиткою, ми можемо відчувати теплової комфорт в будь-який час дня і ночі.

Оптимальний розподіл температури

У приміщеннях з традиційними обігрівачами тепле повітря швидко піднімається вгору, що призводить до перегріву верхніх частин приміщень, а нижніх - недогріву.

Рассказать о статье