Переваги токенів у криптовалютах

Март 10, 2022

Токен фундаментально схожий на нативні монети блокчейну. Але якщо розглядати їх як актив для інвестицій, то можна знайти деякі відмінності. Тому потрібно розібратися з плюсами та мінусами цього інструменту.

Интересует defi токены что это и как на них зарабатывать, заходите на сайт и читайте.

Нативна монета блокчейна – не завжди найкращий варіант для інвестування. Зважаючи на те, що при створенні розподіленого реєстру могли бути не враховані деякі моменти, який може функціонувати неправильно, повільно або не підходити для вирішення завдань користувача. Наприклад, ефір зараз не справляється зі збільшеним навантаженням, через що транзакції відбуваються повільніше і вимагають сплати високої комісії. Тому, наприклад, токен USDT працює не лише на ефіріумі, а й на інших платформах. Розглянемо докладніше переваги та недоліки токенів у криптовалютах, а також доцільність вибору активу для інвестування.

Переваги токенів

Основними плюсами токенів на сторонніх блокчейнах є такі.

Висока швидкість обміну. При створенні токенів розробники враховують недоліки певних платформ і вибирають ті, що працюють ефективніше. Отже, токени більше пристосовані на вирішення практичних завдань користувачів. Наприклад, хоча біткоін і був створений як засіб розрахунків, зараз більше використовується токен USDT.

Можливість вибору блокчейну. Нативна монета так і називається, що може функціонувати тільки на своїй платформі. Токени працюють на різних. Тому, якщо користувач зазнає незручностей, він може просто перекласти свої активи. Для цього використовуються спеціальні сервіси та платформи.

Сумісність із основною платформою. Токен назад сумісний із платформою, де він зроблено, оскільки відповідає певному стандарту. Тому, якщо якийсь розробник, наприклад, робить гаманець для ERC-20, можна бути впевненим, що токен на ефіріумі там можна буде зберігати.

Висока ліквідність та зростання курсу. Якщо проект популярний, токен завжди збереже затребуваність користувачів. На нього буде високий попит, що автоматично провокуватиме зростання курсу. Як наслідок, інвестор може добре заробити.

Рассказать о статье