Ремонт ванної з акриловим вкладишем - швидко і недорого

Апрель 1, 2020

Пошкодження поверхні металевої ванни - цілком типове явище, з яким стикаються багато сімей. Емаль відшаровується, на ній з'являються подряпини або навіть порізи, покриття втрачає свою початкову білизну, стає шорстким і неприємним на дотик.

Большой выбор акриловых ванн вы найдете на сайте https://on-za.ua. Менеджеры помогут вам подобрать правильно размер, форму ванны, которая прекрасно впишется в ванную комнату.

Що робити в такій ситуації? Радикальне вирішення проблеми - купити нове ванну. Однак така покупка здатна стати занадто важким тягарем для сімейного бюджету і, до того ж, в цьому випадку потрібно бути готовим до того, що ванна кімната на час перетвориться на будівельний майданчик.

На щастя, далеко не завжди придбання нової ванни - це єдине рішення. У багатьох ситуаціях можливий ремонт ванною , який можна виконати за допомогою емалювання, покриття поверхні «Стакрілом» або установки акрилового вкладиша. Про особливості останнього варіанту і поговоримо трохи детальніше.

Отже, акриловий вкладиш є вставку в ванну, виготовлену з акрилу і АБС-пластика. Таке поєднання матеріалів забезпечує, з одного боку, білизну поверхні і відмінний зовнішній вигляд, а з іншого - міцність конструкції, хімічну стійкість, простоту монтажу і довговічність.

В процесі установки акрилового вкладиша на поверхню старої ванній особливим малюнком наноситься спеціальна двокомпонентна піна, котра забезпечує надійне з'єднання зношеної, але усе ще досить міцної основи з полімерної вставкой. Особлива увага при цьому приділяється герметизації стиків, швів і місць підключення комунікацій - решітки зливу-переливу і каналізаційного стоку.

В ході монтажу фахівці часто виконують заміну водних і / або каналізаційних труб і, в більшості випадків, - зливу-переливання. Термін їх служби значно менше, ніж термін служби ванній, тому установка акрилового вкладиша зазвичай служить відмінним приводом оновити сантехніку і забути про проблему зносу комунікацій на найближчі кілька років.

В цілому процес монтажу кваліфікованим майстром займає від 40 хвилин і викликає мінімальних незручності для замовника. Проте, таку операцію фахівці категорично не рекомендують виконувати самостійно. Установка акрилового вкладиша вимагає кваліфікації, використання професійних матеріалів і суворого дотримання технологій.

Рассказать о статье