Сучасна та стильна керамічна плитка

Апрель 18, 2021

У якийсь момент все домовласники стикаються з одним і тим же питанням: що мені робити з підлогою? Ви віддаєте перевагу ковролін або дерев'яна підлога? Вініл або кахель? Який тип підлогового покриття принесе найбільшу користь вам і вашому будинку? У плитки є багато переваг. Це дешевий, привабливий і простий в установці тип підлогового покриття, який може зробити ваш будинок чудовим. До Вашої уваги стильна керамічна плитка доступна до замовлення за самою вигідною та доступною ціною в ЛЕО КЕРАМІКА. Ось кілька переваг кахельної підлоги у вашому будинку.

Довговічність

Плитка надзвичайно стійка до появи плям і зносу. Плитка відмінно підходить для розміщення в місцях з високою прохідністю. Однак у нього немає сильної ударопрочности: якщо ви упустите важкий предмет на плитку, він з такою ж вірогідністю трісне, як і все інше.

Низькі експлуатаційні витрати

Завдяки своїй міцності, плитка не вимагає особливого догляду. Їх потрібно буде очистити, як і будь-яку іншу поверхню в вашому домі, яка забруднюється. Наносите герметик на плитку приблизно раз в 4-5 років. Крім того, вам нема про що турбуватися, коли справа доходить до того, щоб ваша плитка залишалася в хорошій формі.

економічно ефективним

Керамічна плитка дуже рентабельна: це одна з найдешевших підлогових покриттів. Якщо врахувати початкову вартість покупки плитки і її установку з урахуванням її довговічності і відсутності дорогого обслуговування, стає ясно, що плитки стоять кожного пенні. Звичайно, це також залежить від типу плитки, яку ви використовуєте: на ринку є більш дорогі і високоякісні плитки.

водостійкий

Керамічна плитка має глазурований захисний шар на поверхні, який робить її непроникною для пошкоджень водою і проникнення плям. Ось чому плитка так часто використовується для підлог у ванних кімнатах. Вони також володіють природною стійкістю до вологості, що робить їх ідеальними для підлог в дуже жарких або вологих місцях.

екологічний

Плитку зазвичай роблять з таких матеріалів, як скло, пісок і глина. Ці матеріали часто комбінуються з іншими переробленими матеріалами для утворення керамічної плитки. Вони також можуть буквально вплинути на вашу особисту середу: вони можуть знизити ваші рахунки за опалення, зберігаючи в будинку прохолоду влітку і тепло взимку, виконуючи роль утеплювача.

вартість перепродажу

Установка плитки у вашому будинку також може виявитися вигідною в довгостроковій перспективі, якщо ви збираєтеся виставити свій будинок на продаж. Було багато випадків, коли додавання плиткового статі в будинок значно збільшувало його вартість при перепродажі. Гарний плитковий підлогу може збільшити вартість вашого будинку на тисячі доларів.

якість повітря

Плитку обпалюють в печах при дуже високих температурах, тому вони не містять летких органічних сполук. Це важливо, оскільки леткі органічні сполуки викликають широкий спектр проблем зі здоров'ям. Деякі інші види підлогових покриттів (наприклад, вініл і килим) мають низький рівень викидів летючих органічних сполук, але жоден з них не витримує навантаження на плитку.

Рассказать о статье