​Великі двоспальні ліжка

Февраль 2, 2021

Великі двоспальні ліжка як символ щасливого подружнього життя, затишку і спокійного сну. Перше, про що ми думаємо, коли говоримо про спальню, - це про великий двоспальному ліжку. Саме цей предмет меблів уособлює символ щасливого подружнього життя, затишку і спокійного сну. Ви можете обрати та замовити двоспальне ліжко на будь-який смак за доступною і вигідною ціною. Будучи центральним предметом інтер'єру в спальні, двоспальне ліжко повинно бути не тільки красивою, але і максимально функціональною деталлю. Зручний матрац і великий простір для сну дозволять вам насолодитися повноцінним відпочинком і відновити працездатність перед новим робочим днем.

Велике двоспальне ліжко просто не може не подобатися. Якщо простір вашого житла дозволяє розмістити цей предмет меблів, обов'язково зробіть це. Сон займає важливе місце в житті кожної людини. При сучасному ритмі життя дуже важливо мати повноцінний відпочинок. Саме моделі ліжок великого і дуже великого розміру дають можливість подружжю повноцінно відпочити, не доставляючи один одному дискомфорту. Просторі подружні ложа отримали приставку «королівський розмір». Буває три типи таких ліжок:

«Queen size» - так називаються двоспальні ліжка великих розмірів, ширина яких становить від 160 до 180 см. Якщо ви відносите себе до людей стандартного статури, на такий великий двоспальному ліжку вам буде дуже зручно удвох. Подружні пари, які не мають великої квартири, вибирають саме цей розмір.

Модель має збільшений розмір, тому сон і відпочинок на ній будуть більш комфортними. Вибирають таку ліжко також і самотні люди, які проводять багато часу в ліжку - на вільному просторі поміститься домашній вихованець або ноутбук.

«King size» - таку категорію привласнюють великим двоспальним ліжок довжиною від 180 до 200 сантиметрів, але чітко визначеного стандарту немає, тому виробники самі визначають габарити своїх виробів. Категорію «King size» найчастіше вибирають для просторих приміщень.

«Super king size» - вид найбільших двоспальних ліжок. Це кращий вибір для тих, хто хоче максимального комфорту, цінує спокійний сон і особистий простір. Зазвичай так називають моделі з габаритами 200х200 см або 220х220 см.

Всі три «королівські» моделі - це прекрасний вибір для тих, хто цінує повноцінний відпочинок і міцний сон. Крім того, на такому ліжку досить простору для спокійного проведення часу і розслаблення - читання книги або спільного перегляду фільму разом з дітьми.

Типові розміри великих двоспальних ліжок можуть відрізнятися один від одного в залежності від того, в якій країні їх виготовили. Деякі фабрики меблів дають своїм моделям імена власні, додаючи до них приставку «king».

Рассказать о статье