Типи і особливості вибору полотенцесушителей

Декабрь 12, 2020

Переваги, типи і особливості вибору полотенцесушителей.

Більшість людей добре знає, що в будь-якому будинку або квартирі сама волога кімната - це ванна. Але багато хто навіть не підозрюють, які наслідки можуть виникнути, якщо цей факт всіляко ігнорувати. Вы можете заказать и купить полотенцесушители на  https://bavex.ua по самой выгодной и не дорогой цене.

Чому варто встановити полотенцесушитель у ванній?

Постійна вологість сприяє утворенню у ванній неприємного запаху, від неї можуть з'явитися цвіль або грибок, наприклад, в міжплиткових швах, пошкоджуватися різні електроприлади, а обробка на стелі, підлозі та стінах швидко прийде в непридатність. Підвищена вологість негативно відбивається також на людському організмі.

Саме тому у ванній кімнаті необхідно встановлювати спеціальне пристосування - полотенцесушитель. Традиційно він застосовується для сушіння різних тканинних виробів, одночасно виконуючи іншу важливу функцію, а саме регулювання рівня вологості в приміщенні. Рушникосушки також є одним з елементів декору. Оскільки сьогодні можна придбати виріб абсолютно будь-якого стилю виконання, можна легко підібрати оптимальний варіант для інтер'єру ванної.

Типи полотенцесушителей і особливості вибору

Всі сучасні рушникосушки відрізняються між собою типом теплоносія. Робота електричних полотенцесушителей здійснюється від домашньої електромережі. На них ніяк не впливають ні гаряче водопостачання, ні зміна сезону. Тому такі рушникосушки вважаються універсальними, і їх можна використовувати незалежно від пори року.

Оскільки безперервна робота приладу від електричної мережі обходиться досить дорого, розробники це передбачили і вмонтували в нього спеціальний таймер. Він здійснює регулювання часу роботи рушникосушки, що дозволяє істотно заощадити на електроенергії. Прилад в такий спосіб не буде працювати в холосту, гріючи повітря, оскільки його можна просто вимкнути завдяки наявності таймера.

Електричний полотенцесушитель досить швидко нагрівається, але довго остигає, так як в ньому є спеціальний масляний наповнювач. Все це дозволяє зберігати тепло тривалий час навіть після виключення приладу.

Існують також підвіконні рушникосушки, що виконують одночасно функцію опалювального радіатора. Такий прилад завдяки своїм великим розмірам дозволяє нагріти навіть саму простору ванну кімнату. Головна перевага підвіконного рушникосушки - це можливість вибору теплоносія між водою і електрикою. Крім того, такі прилади надають широкі можливості для дизайнерської творчості, починаючи від розмірів та способу монтажу і закінчуючи кольоровою гамою.

Якщо потрібен полотенцесушитель з підвищеною антикорозійною стійкістю, тоді неодмінно варто придбати хромований варіант. Він виготовляється з нержавіючої сталі, яка володіє більш високою щільністю, ніж звичайна сталь. Такий полотенцесушитель здатний витримати набагато більший тиск в порівнянні з іншими його аналогами, одночасно перешкоджаючи дії корозії.

Завдяки великій різноманітності дизайнерських рішень для своєї ванної можна підібрати абсолютно будь-хромований полотенцесушитель. Якщо ж дизайн приміщення продуманий до дрібниць і не вдалося знайти відповідний прилад, тоді можна придбати декоративне пристрій. Можна також виготовити полотенцесушитель за індивідуальним замовленням, враховуючи всі свої вимоги і побажання.

Важлива річ в інтер'єрі ванної кімнати

Можна зробити висновок, що полотенцесушитель у ванній вже давно не розглядається як звичайний гарний аксесуар. Завдяки широкому асортименту доступних моделей можна без праці вибрати найбільш підходящий варіант, враховуючи свої фінансові можливості, побажання і вимоги. Незалежно від того, який полотенцесушитель б не стояв у ванній кімнаті, він зможе не тільки підкреслити унікальний дизайн приміщення, але і дозволить позбутися від більшості неприємностей.

Рассказать о статье