Яку плитку вибрати для ванної?

Апрель 6, 2021

Ви чекаєте на ремонт? Вам цікаво, яку плитку вибрати для ванної кімнати? Найкраще, якщо вона буде довговічною, простою в догляді і, звичайно, красивою - щоб ваша кімната придбала унікальний характер. Незважаючи на те, що кількість варіантів величезна, сьогодні ми запропонуємо декілька найкращих рішень, які гнучко пристосовуються до нашого смаку та темпераменту, відкриваючи безліч цікавих ідей аранжування. Варіант кольорових стін або білих матових, Дзеркальна плитка або мозаїка, пряме або приховане підсвічення, і це не весь перелік змін які вам запропонує дизайнер.

Біла плитка + ламана з структурою або ніжними пастельними тонами

Біла плитка, мабуть, найпопулярніше рішення у наших ванних кімнатах. Чому? Білий колір покращує інтер’єр. Це дає відчуття впорядкованості та легкості. У поєднанні з глянсовою глазур’ю він вводить дзеркальні відблиски, які візуально розширюють кімнату. Біла плитка завжди була і, швидше за все, буде одним з найбільш часто вибираних кольорів ванної кімнати. Однак як зробити білу ванну кімнату візуально не одноманітною? Можна розглянути можливість розбити її структурними орнаментами того ж кольору. Інший спосіб - це ввести ніжний, пастельний акцент, яким можна позначити одну стіну, полицю або зону за ванною або душем. Варто пограти з білим кольором, структурами та кольорами у ванній. Білий - поза часом, тоді як вміло дозовані, структурні та пастельні акценти змінюють характер простору від чисто гігієнічного та одноманітного - до естетичного та оригінального

Широкий вибір білої керамічної плитки ви можете знайти на сторінках інтернет магазину https://alfa-deluxe.com/ від популярних світових виробників. Швидкий зворотній зв'язок, професійна консультація і безпечна доставка в домовлений час забезпечить команда магазину Alfa deluxe кожному клієнту.

Чорно-біле - сила контрасту

Найсильніший можливий контраст - контраст чорного та білого - є абсолютно позачасовим поєднанням, хоча він може представляти практично всі можливі стилі дизайну інтер’єру. Тут має значення кожне значення: ступінь чистоти білого і чорного кольорів, пропорції їх взаємного використання, використання чергування (випадкового чи запланованого, наприклад шахівниці), розмір окремих елементів, з яких ми будуємо композицію, тип поверхні (матова, глянсова, структурна, з рамкою), а також наявність і тип малюнка або його відсутність - усі ці особливості означають, що наявність у нас лише двох кольорів, ми можемо вигадати інтер’єри різного характеру та виразності.

Біла і чорна плитка для ванної найчастіше створюють чистий, монохромний інтер’єр. Завдяки цьому ми можемо легко вибрати аксесуари або поекспериментувати з фактурами та структурами. Біла настінна та підлогова плитка, чорна стіна з полицею в туалеті, фотографія Одрі Хепберн, дзеркало в срібній оправі та світильники з абажурами створюють композицію, яка довго не набридне і, безсумнівно, буде стояти випробування часом. Краще для цього підійде іспанська кераміка, яку можна придбати за посиланням https://alfa-deluxe.com/brand/mainzu-ceramica-keramichna-plytka-z-ispanii/ в інтернет магазині Alfa deluxe. А якщо ми хочемо змінитись - просто поміняйте аксесуари, на найкращі, які представлені на ринку. На ті, що мають чіткі, насичені кольори, і ваша ванна кімната перетвориться на сучасний інтер’єр в бажаному стилі інтерьєру.

Приглушена базова плитка + виразний колір або декор

Ще одне перевірене рішення для ванної засноване на розбитті приглушених, спокійних базових плиток виразним елементом - наприклад, насиченим кольором або виразним декором. Приглушені білі, всі відтінки сірого, теплі і прохолодні бежеві - плитка для ванної у цих кольорах чудово працює як основа для створення цікавих інтер’єрів, в яких на перший план виступає привабливий декор або насичений колір. Сильним акцентом можуть бути одноколірні або різнокольорові скляні прикраси, структурні декори, і якщо ми любимо дуже часті зміни зовнішнього вигляду нашої ванної кімнати - цю функцію також можуть виконувати текстиль для ванних кімнат, світильники, дзеркала, вішалки та фотографії чи фотографії в кадрах.

Рассказать о статье