Як візуально збільшити декоративна водойма

Февраль 17, 2020

Для більшого єднання з природою і для додання ділянці природності у багатьох виникає бажання створити декоративне водоймище. Його наявність на ділянці буде не тільки радувати око, але і сприяти загальному розслабленню. У водної гладі відображаються навколишні дерева, чагарники, що створює візуальне збільшення простору. Ми ж поговоримо про те, як візуально збільшити сам водойму. В першу чергу потрібно уважно підійти до вибору матеріалів для його створення. Наприклад, при використанні для дна світлих каменів глибина не буде здаватися великою. Якщо ж прибрати з центральної частини дна каміння, то водойма буде здаватися більше. Також на відчуття глибини працюють рослини, посаджені біля ставка, вони будуть створювати зорову ілюзію збільшення простору.

На сайте https://odessa.uhod.ua/landshaftnoe-proektirovanie-v-odesse.html вы можете заказать ландшафтное проектирование в Одессе у самых лучших профессоналов.

Зробити водойму більше допоможуть і деякі прийоми. Наприклад, якщо невеликій за площею ставок розділити за допомогою перешийка на дві частини, то виглядати такий ставок буде більше. Змінити уявлення про розміри здатний і невеликий місток, перекинутий через ставок. При цьому краще створювати місток не з однієї дошки, а з декількох поперечно розташованих дощечок. Вигнута форма буде більш краща.

Важливо і те, де розташований сам водойму. Якщо його розбити під деревами, то їх крона буде закривати водну гладь. Набагато краще, якщо у воді буде відображатися небо, в цьому випадку розміри ставка будуть виглядати більше, ніж є насправді.

Непогано біля водойми розмістити лавку або альтанку для споглядання водної гладі. Найкраще місце для них виділити у вузькій частині водойми. В цьому випадку ніщо не завадить насолоджуватися красою, милуючись на спокійну водну гладь.

Рассказать о статье