Що краще: готові меблі чи на замовлення?

Декабрь 30, 2022

Після переїзду чи значної зміни звичних обставин життя родини часто виникає потреба оновити обстановку в квартирі чи будинку. Чималу роль у створенні нового комфортного середовища відіграють корпусні меблі. Шафи, тумби та полиці вміщують усі наші речі. Вони допомагають організувати простір в кімнатах і уникнути захаращення. Коли виникає потреба замовити нові меблі, природно постає питання: краще вибрати вже готові вироби чи замовити індивідуальне виготовлення? Зважимо переваги та недоліки обох варіантів.

Готові корпусні меблі: швидко, зрозуміло та дешево

Готові меблі мають 3 основні переваги: 

  1. їх можна купити одразу;
  2. ви бачите їхній реальний вигляд і конструкцію;
  3. зазвичай вони коштують менше, ніж меблі на замовлення.

До того ж, часом виробники пропонують знижки на свою продукцію, наприклад, на виставкові зразки. Тож за умови, що вас влаштовують стандартні моделі меблів, буде достатньо лише знайти ті, які припадуть до смаку.

Готова шафа зі знижкою від «Меблі-ПВМ»

Проте може бути, що знайти готові меблі, які відповідатимуть вашим вимогам, – це не проста задача. Не завжди вдається швидко знайти шафу чи кухню, яка буде влаштовувати своїми розмірами, функціональністю та дизайном. Може виявитися, що час, витрачений на пошук відповідних меблів, перевищує термін розробки індивідуального проекту.

Меблі на замовлення: комфорт і персоналізація

Поціновувачам ексклюзивних речей однозначно краще вибрати виготовлення меблів на замовлення. Цей варіант також більше підійде для розв’язання нестандартних задач. Меблі, зроблені та встановлені за індивідуальним проектом, – це можливість врахувати все до найменших дрібниць. Жити в квартирі, обставленій меблями з урахуванням усіх ваших потреб, дуже зручно. Коли одяг, взуття, посуд, книги, спортивний інвентар та інші речі зручно розташовані на полиці чи в шухляді відповідного розміру, це дає змогу максимально раціонально використовувати простір і час. Крім того, меблі на замовлення дозволяють людині проявити індивідуальність і облаштувати дім на власний смак.

Кухня на замовлення від «Меблі-ПВМ»

Гардеробні, шафи та кухні: де купити в Києві

Отримати якісні меблі, не переплачуючи, можна, якщо замовити їх у компанії-виробника з гарним іміджем. Компанія «Меблі-ПВМ» понад 20 років виготовляє та встановлює корпусні меблі в Києві та його містах-супутниках. Купити готові вироби та меблі на замовлення завжди можна на сайті «Меблі-ПВМ». Ви зможете оперативно отримати якісні вироби, які прослужать багато років. Компанія працює лише з безпечними матеріалами та з надійною фурнітурою.

Рассказать о статье