Ґрунтовка для стін від ТМ Green Line

Май 31, 2024

Ґрунтовка для стін від ТМ Green Line: для чого вона потрібна?

Ґрунтовка стін – необхідний та обов'язковий процес при виконанні ремонтних робіт, як зовні, так і усередині різних будівель. Ґрунтувати поверхню потрібно перед тим, як необхідно нанести облицювальні, різноманітні декоративні матеріали. Адже наявність цієї суміші на стінах забезпечує якісне, довговічне покриття.

Сьогодні відзначають безліч видів ґрунтовки, яку можна наносити на стіни, стелі, фасадну частину будинку та навіть на покриття для підлоги. Вибираючи, яка ґрунтовка для внутрішніх та зовнішніх робіт потрібна, в першу чергу слід ознайомитися зі списком завдань, які допоможе вирішити представлений матеріал.

Універсальний акриловий грунт UNIVERSAL

Навіщо треба ґрунтувати стіни?

Використання якісного клею, відповідної фарби – це далеко не весь секрет хорошого ремонту. Адже основна мета – отримати ідеальне фінішне покриття, без візуальних деформацій та інших пошкоджень. Наприклад, ґрунтовка ТМ Green Line здатна допомогти захистити стіни від небажаного відклеювання шпалер, падіння плитки, нерівномірного розподілу фарби по всій поверхні та інше.

Тому представлений будівельний матеріал застосовують з метою:

  • Створити рівну та гладку поверхню, підготовлену до нанесення фінішного покриття.
  • Зміцнити поверхню перед використанням шпалер, перед фарбуванням стін.
  • Отримати потрібний блиск поверхні.
  • Виключити можливість прояву плям, які можуть проступати через світлі шпалери після висихання клейової суміші.
  • Виключити ймовірність сильного та неприємного запаху фарби після завершення оздоблювальних робіт.
  • Подальшого застосування фарби світлого кольору на темних стінах.

Крім того, у продажу можна зустріти безліч різновидів такого матеріалу, що мають певне призначення. Наприклад, для обробки зовнішніх та внутрішніх стін можна підібрати універсальну ґрунтовку UNIVERSAL на акриловій основі.

Ґрунтовка перед шпаклівкою: за чи проти?

Не менш важливою умовою проведення якісних ремонтних робіт є необхідність використання ґрунтовки перед нанесенням шару шпаклівки. Основна мета: перешкоджати утворенню тріщин на поверхні після висихання всіх шарів. Адже суміш ґрунтовки запобігає тому факту, що поверхня стіни може «вбирати» в себе всю рідину зі шпаклівки, що призводить до її пересихання. Тому шпаклівка може тріскатись.

Крім того, шар ґрунту робить поверхню максимально рівною. Все це дозволяє зменшити витрати шпаклівки, а значить допоможе мінімізувати всі інші витрати, що стосуються проведення запланованих оздоблювальних робіт.

У продажу можна зустріти безліч спеціальних ґрунтувальних сумішей, дія яких спрямована на те, щоб вирівнювати, готувати поверхню до подальшого оздоблення, захищати від плісняви та появи грибка, покращувати зчеплення та інше. Не менш важливими критеріями правильного вибору є також й подальші умови експлуатації поверхні: наприклад, різкі температурні перепади, підвищений рівень вологості, пряме потрапляння сонячних променів

Рассказать о статье