Вибір газового генератора - справа дуже важливе, що вимагає уваги і акуратності. Доведеться розбиратися в особливостях інверторних і інших газогенераторів для вироблення електроенергії, в специфіці промислових і побутових електрогенераторів на природному газі.
По выгодной цене купить сварочный генератор вы можете сейчас не выходя из дома.
Особливості та пристрій
Газовий генератор, як неважко зрозуміти вже з назви, це пристрій, який виділяє приховану хімічну енергію горючого газу і на цій основі створює ту чи іншу кількість електричного струму з певними параметрами. Всередині знаходиться типовий двигун внутрішнього згоряння. Типова схема пристрою має на увазі утворення суміші поза самого двигуна. Подана в робочий об'єм горюча речовина (вірніше, його комбінація з повітрям в певній пропорції) підпалюється електричною іскрою.
Подача газу зовні регулюється за допомогою газового редуктора. Ще один редуктор (вже суто механічний) використовується для управління крутним рухом. Працюючі на газі генератори можуть виступити в якості когенераційних систем, що недоступно їх рідинним аналогам. Частина такого обладнання здатна навіть виробляти «холод». Очевидно, що області застосування подібних систем досить широкі.
Де використовується?
Вироблення електроенергії на газовій електростанції стане в нагоді для:
котеджних селищ;
інших віддалених від міста і від звичайних ЛЕП поселень;
серйозних промислових підприємств (в тому числі як аварійний ресурс);
платформ з видобутку нафти;
свердловинних ділянок;
безперебійного електроживлення водопровідних і промислових очисних комплексів;
шахт, рудників.
Великий кімнатний або вуличний електрогенератор на природному газі також може бути потрібен:
на невеликому і середньому виробничому об'єкті;
в лікарні (поліклініки);
на будівельних майданчиках;
в готелях, гуртожитках;
в адміністративних і офісних будівлях;
в освітніх, виставкових, торгових будівлях;
на комплексах зв'язку, телерадіомовлення і телекомунікацій;
в аеропортах (аеродромах), вокзалах, морських портах;
в системах життєзабезпечення;
на військових об'єктах;
в кемпінгах, постійних наметових таборах;
а також в будь-який інший сфері, де потрібна автономна електрогенерація, опціонально сполучається з централізованими системами подачі тепла.
Види і їх характеристики
Існує кілька видів газових генераторів, що відрізняються деякими характеристиками.
За часом безперервної роботи
Настільки широке розмаїття областей використання газових генераторів означає, що не можна створити універсальну модель. Можливість постійної роботи або хоча б тривалого використання можуть мати тільки системи з водяним охолодженням. Апарати з повітряним відведенням тепла розраховані лише на короткочасне включення, головним чином - при невеликих збої в електроживленні. Максимальний час їх безперервного дії становить 5 годин. Більш точну інформацію можна прочитати в інструкції.