Друк на полотні

Январь 16, 2021

Полотно століттями використовувалося в художніх цілях; його міцні, зносостійкі і природні якості також зробили його звичайним матеріалом для багатьох інших цілей. Спочатку зроблений з конопель, сучасний полотно, як правило, створюється з льону або бавовни і буває різної ваги і сорту.

Однією з переваг використання полотна для фото в порівнянні з традиційними фотографіями і рамками є його текстура. У фактурі полотна пропонований на сайті https://ecooboi.com.ua/ua/fotoholst/, є щось приємне на дотик, що додає ще один вимір до «плоскої» картині. Полотно традиційно використовувався для масляних картин, а коли воно використовується для фотографічного друку, воно дає чудове відчуття олійного живопису. Світло по-різному відбивається від полотна і фотопаперу, що додає відчуття витонченості і не дає відблисків, як на фотографіях або скляних рамах. Це означає, що недорогий принт може виглядати і здаватися набагато більш екстравагантним, що робить ваші вкладення ще більш вигідними.

Оживи свою фотографію

Оскільки наші друку на полотні розтягнуті на красиві соснові рами, якість 3D виділяє ваше зображення на стіні, на якій воно встановлено. Це дійсно пожвавить вашу картину на полотні, зробить її більш помітною і додасть ефектності до загального ефекту. Друк на полотні набагато більш декоративний в цьому відношенні, а також має ще одну перевагу - більше не потрібно мучитися з тим, які дорогі фоторамки вибрати, чи намагатися поєднати рамку з фотографією, з іншим декором або навіть з іншими стилями рамки! Друк на полотні, який замовили на сайті https://ecofabrica.com.ua/ua/holst/, простий, але дуже ефектий - чого ще можна бажати?!

Ще одна перевага вибору полотна, а не фотографії - це розмір. Фотографічні друку добре переводяться тільки в певному масштабі - якщо ви вийдете за межі формату A4, фотографія може виглядати трохи похмурої в своїй рамці, а якість може постраждати. Замовивши друк на полотні на сайті https://fotodecor.com.ua/uk/canvas/, пропонується набагато більше гнучкості, коли справа доходить до вибору кращих розмірів - ви можете роздрукувати фотографію на полотні до досить значних розмірів, і вона як і раніше буде відмінно виглядати. Вони також набагато легше, ніж зображення в рамці, тому їх легше повісити, і вони не вимагають особливого захисту. Ви також можете розділити зображення на кілька полотен, якщо хочете, чого немає в інших типах зображень.

Фотографії на великих полотнах також працюють набагато краще, ніж їхні традиційні друковані аналоги в більш громадських місцях, наприклад, на робочому місці, де у вас може бути багато відвідувачів. Вони більше схожі на справжні витвори мистецтва в цьому форматі, що дозволяє вам демонструвати зображення, які багато значить для вас, в іншому випадку могло б виглядати занадто особистим в цій обстановці.

Рассказать о статье