​Утеплювач з мінеральної вати

Декабрь 30, 2020

Утеплювач з мінеральної вати

Система мінеральної вати - це те, що промисловість називає «відкритої парової системою», що означає, що частинки вологи можуть ефективно проникати з одного боку на іншу через матеріал і кам'яні стіни. Не плутайте це з схильністю до вогкості - відкрита система пара буде поглинати вологу з волокон вовни та розсіювати її через повітропроникний верхній шар штукатурки, яка була встановлена. Стройматериалы Киев для реализации ремонтных и строительных работ можно по самой выгодной и не дорогой цене.

Якщо ваші цегляні шпали дуже втомилися, а сам цегла схильний до дії вологи, то це може бути рішенням для вас. Фактично, пошкоджений цегла ніколи не може повністю висохнути при застосуванні системи ізоляції з вати. Якщо ви потім встановіть відкриту парову систему, таку як шерсть, це дозволить волозі розсіюватися через матеріал і висихати, що робить цей ізоляційний матеріал дійсно хорошим для таких сценаріїв.

З іншого боку, закрита парова система зупиняє вихід вологи назовні, тому в деяких випадках при установці на об'єктах вона показує ознаки вологості всередині.

Мінеральна вата МАЄ підвищення вогнестійкості

Одним з великих переваг мінеральної вати в порівнянні з пінополістиролом є здатність протистояти виникненню пожежі протягом декількох годин, що дає агенту час для усунення проблеми. Під час лабораторних випробувань пожежа на пінополістиролі може статися буквально за кілька хвилин, в той час як шерсть просто не піддається. Мінвата не обов'язково спалахує, але він випромінює великі клуби чорного диму, швидко огортає будівлю або кімнату.

ІНШІ ПЕРЕВАГИ плани сільськогосподарських підприємств

Ізоляція з мінеральної вати ідеально підходить для ізоляції громадських будівель, таких як школи, лікарні і будівлі органів місцевого самоврядування, через стійкості до займання. Страхові компанії, зокрема, наполягають на тому, щоб багато з цих будинків були ізольовані тільки вовною, щоб знизити ризик виникнення претензій в результаті пожежі.

Будинки місцевих рад та лікарень в більшості випадків мають більше трьох поверхів, і ізоляція з вовни дійсно є єдиним придатним матеріалом для процесу ізоляції.

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ До мікробіологічних АТАКАМ

Будинки реагують на вологу, пил і інші мікроби, що містяться в повітрі. Ось чому ви можете побачити сліди зносу цегли або зростання водоростей в місцях скупчення вологи. Вовняний матеріал відмінно справляється з цим, дозволяє захистити кладку за ним і прослужити довгий час без подальшого зносу.

Рассказать о статье