Керамограніт в інтерєрі ванної кімнати

Сентябрь 9, 2020

Ремонт квартири справа досить серйозна і відповідальна. Не кожен наважиться організувати капітальний ремонт, та ще й самостійно. Щоб не піддавати себе таким психологічним травмам, а вашу квартиру не перетворити на руїни досить усвідомить для себе кілька прописних істин ремонту.

На сайті https://goloskarpat.info/rus/associated/5d63c083f3be0/ ви можете дізнатися на що треба звернути свою увагу перед тим як купити квартиру.

По-перше, ремонт необхідно починати з ванни і туалетної кімнат. По-друге, відвідайте магазини для ремонту і ознайомтеся з пропонованими будівельними та оздоблювальними матеріалами, а також методами сучасного оздоблення. По-третє, вирішите, що ви хочете отримати в кінцевому підсумку після ремонту.

Не дивлячись на величезний асортимент оздоблювальних матеріалів для ванних кімнат, лідируюче місце як і раніше займає керамічна плитка. Так як керамічна плитка для ванної буде контактувати з миючими речовинами, то перевагу краще віддати плитці з низьким показником водопроникності і меншою пористістю. Чим менше пористість плитки, тим менше вона поглинає вологи.

В якості підлогового покриття у ванній фахівці рекомендують вибирати плитку по класу зносостійкості і за показником ковзання. У цьому випадку підійде плитка 1 і 2 класу зносостійкості, рельєфна з матовою поверхнею.

Останнім часом величезною популярністю в якості підлогового покриття у ванній користується керамічний граніт. Проводиться він з тих же матеріалів, як і керамоплітка, із застосуванням вдосконаленої технології. Зовні керамограніт нагадує камінь, а за своїми фізичними властивостями він у багато разів перевершує керамічну плитку. Технологія виробництва керамогранита така, що при дуже високих температурах кварцовий пісок і глина розплавляються і отримана маса пресується з такою потужністю, що всередині плитки не залишається часу. Така технологія дозволяє найвищих показників по міцності, водонепроникності, стійкості до агресивних середовищ.

Основні виробники керамограніта це Італія, Греція, Білорусь, країни Прибалтики. Купити керамограніт в Новосибірську можна у всіх будівельних магазинах. При виборі якісної керамогранитной плитки варто звернути увагу на наступні моменти:

1 кв. м керамограніта товщиною 8-8,5 мм вести більш 18, 5 кг. Для цього в кожному магазині існують каталоги з співвідношенням розмірів і ваги кермограніта. Чи не відповідність ваги і розміру вказує на порушення технології виробництва, отже, міцність і якість продукції може не відповідати пропонованим вимоги;

колір повинен бути рівномірний, без напливів і розшарувань. Справа в тому, що при виробництві плити фарбу додають в суміш ще до пресування;

зворотна сторона плитки розбивається на квадратики, розміром до 3 * 3 см, якщо розміри квадратиків перевищені, то це означає невисоку якість виробу;

різниця самої плитки з калібром на упаковці допускається в межах 1,5 мм.

При укладанні керамограніта, необхідно виконати одну не менш важливе умова. Між плитою і поверхнею підлоги не повинно бути ніяких зазорів, повітряних подушок. Інакше керамограніт прослужить не довше звичайної керамічної плитки.

Рассказать о статье