Як зробити квартиру більше

Сентябрь 21, 2020

Закон 4-х стін

Найоптимальніший варіант, це перестановка. Наприклад, Ви можете об'єднати спальню з дитячою або ванну з туалетом. У підсумку вийде більше території. Для наочності, можете розмежувати дитячу килимом, а спальню - ламінатом. Стіни нехай теж показують, де що. З вітальні можна зробити те ж саме. Але головне, що перед тим, як Ви будете робити такі речі, Вам потрібно отримати на це дозвіл, інакше потім будуть неприємності.

Салон массажа Муленруж Киев приглашает вас получить удовольствие от услуги.

Що ж пишеться про це в законі? Закон наказує наступне: розширити житлоплощу через коридор, отвори і арки, вбудовані меблі, якщо вона не створює автономних приміщень, перестановка кухонних меблів. Цих речей цілком вистачить на збільшення житлоплощі. Але врахуйте, що такі речі, як демонтаж опор, «вентеляціі», розширення житлоплощі за допомогою житлової - строго заборонено.

З питань інтер'єру варто звертатися до знаючих людей. Питання в ціні - десь вони можуть попросити 300 р. за м2, а десь і 2 тис.

Матеріали для стін і стель також допоможуть «на око» розширити житлову площу. Для цього треба дотримуватися кількох речей.

Пару рад для того, щоб кімната виглядала як з високою стелею:

1.Наклеіваете шпалери з візерунком у смужку по вертикалі

2.В тому випадку, якщо ті шпалери, що нагорі, будуть стикатися з стелею так, щоб не було видно білої стінний смуги.

«... Начебто стала більше ...»:

1) На стіни клеїте шпалери з м'якими тонами, начебто світло-червоного або болотного кольору, тоді як бічні стіни мають яскраве забарвлення.

2) Стеля з продовгуватими смужками спрямований на стіну з яскравим забарвленням.

Шпалери і фарби з яскравими тонами, а також невеликі візерунки зроблять кімнату більше. А темні кольори і візерунки з великим малюнком і діагонального типу - зменшують.

Якщо Ви маєте справу з ламінатом і лінолеумом, то оптимальним варіантом буде укладати його від стіни до вікна смугами поздовжніми. Покладіть поперек - і кімната, візуально, стане менше. У разі малогабаритної кімнати, паркет, покладений зубцем, візуально зробить кімнату ширше і об'ємніший. А якщо Ваш вибір зупинився на паркетної дошки, пам'ятайте: мостини з широким профілем роблять площа менше, тоді як вузькі - збільшують.

Якщо ж у Ваших планах збільшити відстань від підлоги до стелі, то натяжна стеля саме те. До того ж він займає не так багато сантиметрів висоти, як правило, не більше 7, а часом і всього 3. Але можете взяти і поверхню глянцевого характеру, і в цьому випадку Ви також отримаєте вигоду, а саме всі джерела світла на ньому будуть відмінно відбиватися. Додатково до всього, завдяки такому виду стелі Вам не доведеться, займатися вирівнюємо стелі, а установка відбувається без шуму і пилу. Монтаж проводиться не більше одного дня. Ціна цього чуда компенсується з лишком його красою і довговічністю, а гарантія на нього 10-15 років. Для прикладу, середня вартість стелі становить 340 руб. / М2, якщо берете звичайний білий, і 700-800 руб. / М2 в разі кольорового або глянцевого.

А що у нас з санвузлом, кухнею та вітальні?

Так вже вийшло, що при будівництві радянських будинків ті ж радянські будівельники забули дати передпокої трохи більше місця, ніж 1,5-2 квм2. І, тим не менше, їх необхідно також якось змінити. Як показує статистика, це робить за рахунок сусідніх будівель, даючи прохід до решти кімнат.

Дизайнерські рішення тут також знадобляться: робіть акцент на дзеркальну обробку, меблі з розсувними дверима. Хорошим рішенням буде велике дзеркало, але якщо вже на, то справа пішла, то таким дзеркалам треба давати підсвічування, в іншому випадку відображення буде бажати кращого.

Шафа купе може відмінно заощадити простір, адже його габарити можна зробити на свій смак. А найкращим, в цьому плані, буде шафа для взуття. Маючи глибину до 30 см, він відмінно вміщує взуття.

Тепер поговоримо про санвузол. Відмінною заміною ванни стане гидробокс. Встановивши підвісний унітаз, Ви також вирішите питання з простором ванної кімнати, до того ж труби, які були позаду, виявляться, вмонтовані в стіну. Погодьтеся, це буде приємно оку. Зовні буде тільки сам пристрій і важіль зливу. Умивальник, також підвісний, також частково може бути приховати в стіні. В принципі, такий умивальник можна і не приховувати який-небудь підставкою. А часом таке недоступне через самої будови підводки. Якщо ж у Вас такий випадок, то найкращим рішенням буде установка тумби.

Пару слів про кухню. Оптимальний варіант у разі малогабаритної кухні - це поставити кухонні меблі в 1 ряд, або ж «шаховим конем». Якщо ж Ви будете ставити все в 1 ряд, то поставте раковину по центру, а поруч з нею плиту і холодильник. Хорошим рішенням буде розмістити столик між раковиною і грубкою. Розташування меблів у стилі «шахового коня» зручно, якщо кухня квадратна і малогабаритна. А взагалі, краще замовити розсувний стіл, з ним проблем менше, та й місця буде менше позичати.

Трохи про техніку. Якщо Ви живете в невеликій квартирі, то купуючи холодильник, звертайте уваги на невеликі моделі. Газову плиту також коштувати брати невеликих розмірів.

Ось такі прості методи допоможуть, якщо Ви володар маленької квартири.

Рассказать о статье