Вибір архітектурної сітки

Декабрь 23, 2020

Вибір архітектурної сітки і перфорованої панелі для фасаду: що потрібно враховувати. Сьогодні сітка і її двоюрідна сестра - перфорована архітектурна панель - один з матеріалів, до яких архітектори звертаються при проектуванні, а не тільки тоді, коли проекти являють собою паркани і шафки. К Вашему вниманию качественная фасадная сетка доступна к заказу по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Сітка дійсно показала свою цінність щодо таких переваг, як сонячне випромінювання, конфіденційність і види (протиріччя, яке насправді зберігається для деяких сітчастих і перфорованих продуктів). Він також має естетичні переваги, в тому числі додавання яскравості будівлі або покриття старих, застарілих столярних виробів під час модернізації без великих витрат.

Якщо ви використовуєте штукатурку або те, що я б назвав більш традиційної обробкою, ви зазвичай отримуєте 2D-поверхню, тоді як з сіткою ви отримуєте текстурний ефект і відбивну здатність. Це також може означати, що в різний час дня світло по-різному відбивається (на фасаді), тому будівля не статичний об'єкт, а щось, що взаємодіє з навколишнім середовищем. Інші переваги включають збереження огляду, пропускання повітряного потоку, тому що простір необхідно підтримувати як зовнішнє середовище, а також блокування здебільшого дощу і зниження швидкості вітру.

Однак не кожен асортимент сіток і перфорованих матеріалів на ринку є взаємозамінним або навіть підходить для всіх областей застосування. Наприклад, використання вироби з нержавіючої сталі біля океану або морської води може бути «кошмаром», в той час як використання сітки, яка занадто «відкрита» для автостоянки, може привести до того, що фари автомобілів будуть мигати на сусідніх житлових вежах.

Один з найбільших питань, які слід задати виробнику продукту перед вибором фасаду, - це те, як продукт буде використовуватися. Це викликає дискусії про те, що краще - більш щільна натяжна сітка або перфорована панель з меншою кількістю «апертур» (отворів), і призводить до більш глибокому розумінню вимог до характеристик, що пред'являються до фасадної системі.

Рассказать о статье