Вирівнювання стін ванної кімнати

Октябрь 4, 2019

Більшість людей хочуть, щоб ванна кімната була приваблива і виглядала закінчено. Напевно, з цієї причини ми зупиняємо вибір на керамічній плитці. Але і цього не зовсім достатньо! Також треба подумати про підготовку тієї поверхні, на яку і буде укладатися плитка. У цій статті ми загострити увагу саме на тому, як вирівняти стіни, а також розповімо про те, які матеріали підходять домівках різної споруди.

Треба швидко поїхати, автобус квитки купити ви можете в будь-який для вас зручний час.

Якщо говорити про старих будинках, то в них йде тільки одна несуча стіна. А для перегородок використовується дерево, в наслідок обробляється штукатуркою. При цьому, «штукатурочние перепади» можуть становити пару сантиметрів. Але штукатурка може дати тріщину або взагалі обвалитися. Знову ж виконувати повний демонтаж покриття - не кращий варіант. Найпростіше замінити їх на конструкцію, виконану з гіпсокартону. Пам'ятайте, що проводячи капітальний ремонт, краще просто знести старі стіни. Якщо не проводити таких радикальних змін, то ви ризикуєте мати багато проблем, оскільки саме ці конструкції будуть тримати двері. На цегляній стіні краще прибрати самі нестійкі, на вашу думку, ділянки, а потім повторно нанести на стіни гідроізоляцію. Таким простим способом ви захистите стіну від вологи, яка може проникнути в основу.

З панельними будинками ситуація таким чином: в самому будівництві закладена сантехнічна кабіна - якийсь блок, що монтується на перекриття. Стіни в панельному будинку найчастіше прямі. Але бувають випадки, коли сантехкабіни буває встановлена нерівно, через це виникає необхідність подальшого вирівнювання стінових поверхонь. Наважившись на знесення тієї самої кабіни, ви зможете збільшити загальну площу кімнати, а також серйозно задуматися про перепланування квартири. На завершення поговоримо про вирівнювання стін в монолітному будинку. Тут несуча стіна виконана з бетону, а так звані простінки з пінобетону або інших схожих матеріалів.

Для бетонної стіни використовується особлива грунтовка. Якщо у вас немає можливості її використовувати, можна просто помити стіну водою і дочекатися повного висихання поверхні. Вибирайте штукатурку на цементній основі. Блоки треба обробляти на кілька раз, для того, щоб домогтися глибокого проникнення. Можна застосовувати і гіпсову штукатурку, але для її використання треба придбати сітку. Після обробки поверхні з закріпленням на ній сітки, можна переходить до облицювання керамічною плиткою. Таким чином, дотримуючись інструкції, ви добре закріпіть плитку. І вона прослужить вам довгі роки.

Рассказать о статье