Яке ж життя без гарного душа

Октябрь 6, 2019

Душова кабіна - сантехнічне пристрій, що складається з піддону, стін і дверей в тому чи іншому вигляді. У пристрій так само входять системи подачі і відведення води, обов'язкова гідроізоляція.

Ви можете купити авіаквитки онлайн на нашому сайті у зручний для вас час.

Еволюція душових кабін пройшла шлях від виду ємність з лійкою над головою дірою внизу до найскладніших електричних пристроїв, здатних замінити собою і душ, і ванну, і масаж, і навіть баню. І все це, зауважте, в одному пристрої.

Які бувають душові кабіни

Які бувають душові кабіниВ першу чергу кабіни поділяються на відкриті, їх ще називають душовими куточками, і закриті, що отримали назву душових боксів. Модельні ряди обох типів кабін досить різноманітні, познайомитися, а може і відразу купити душову кабіну можна як в магазинах, так і зробивши свій вибір через інтернет. Розглянемо докладніше, що являють собою бокси і куточки.

душові куточки

Конструкція таких кабіни не передбачає стелю, а в якості стін виступають не тільки власні стіни душової кабіни, але і стіни ванної кімнати. Функціональні можливості цих пристроїв обмежені базовими функціями.

Особливу увагу при використанні душового куточка необхідно приділити наступним моментам:

- гідроізоляція;

- вирівнювання поверхонь, з якими стикається і до яких кріпиться кабіна.

Будь-які перекоси при монтажі приведуть до того, що утворюються щілини, в які буде протікати вода.

Використання в куточку розсувних, а не орних дверей, істотно заощаджує простір ванної кімнати, а при використанні прозорих стін і дверей, додає приміщенню деякої легкості.

Безсумнівним плюсом душових куточків є їх малі габарити і можливість установки безпосередньо на підлогу, що робить їх незамінними при установці в малогабаритних квартирах.

душові бокси

Пристрої цього типу не даремно називаються закритими, оскільки являють собою закрите з усіх боків простір. Монтаж пристрою полягає в його установці в потрібному місці ванної кімнати і підключенні подачі і зливу води.

Функціонально бокси можуть не відрізнятися від душових куточків, а можуть являти собою складні багатофункціональні і навіть програмовані пристрої.

Набагато більшу свободу мають бокси і з точки зору геометрії і розмірів, головне щоб дозволяли розміри ванної кімнати . Глибокі піддони дозволяють використовувати бокси і як ванни.

Завдяки цілісності конструкції і її герметичності душові бокси отримали широкий спектр додаткових можливостей.

Яка ж життя без гарного душа

Функція гідромасажу. Може бути реалізована як в горизонтальній, так і у вертикальній площині. Горизонтальне розташування форсунок для подачі води можливо, якщо використовується глибокий піддон. В цьому випадку ми отримуємо гідромасажну ванну. При розташуванні форсунок в стінках боксу виходить вертикальний гідромасаж. Як правило, таке розташування дозволяє регулювати напрямок струменів води.

Можливості турецької лазні. Така можливість з'являється, якщо бокс обладнаний парогенератором, завдяки якому створюється атмосфера повністю ідентична атмосфері турецької лазні.

Тропічний душ. Ефект від цієї функції можна порівняти з ефектом літнього дощу, коли крапельки води разбризгтваются по всьому об'єму душової кабіни. Процедура сприяє заспокоєнню і глибокої релаксації, особливо корисна перед сном.

Можливості для ароматерапії.

Функція контрастний душ. Душовою бокс дозволяє чергувати подачу гарячої і холодної води автоматично.

Функція хромотерапії. Користь від цієї функції ґрунтується на благотворний вплив кольорів на людину. Завдяки світильників водяні струмені фарбуються в той чи інший колір, який обирається в системі управління боксом.

Управління боксом голосовими командами.

Перераховувати функції душових боксів можна ще довго. Це і наявність радіо, телефону, додаткового освітлення, дзеркал, різноманітних поличок і навіть шафок для необхідного приладдя.

Душові кабіни давно і міцно зайняли місце затребуваних сантехнічних пристроїв, здатних забезпечити найкомфортніші умови.

Рассказать о статье