Ціна-якість і вартість ремонту ванної кімнати

Октябрь 7, 2019

У зв'язку з тим, що ванна кімната - це специфічне приміщення в квартирі, то і підходити до вибору матеріалів для ремонту потрібно дуже уважно. Крім якості матеріалів слід звертати особливу увагу на коефіцієнт вологовбирання, так як в цій кімнаті часто підвищена вологість, а також не пропустити важливий параметр - коефіцієнт температурного розширення. Це дуже важливий показник, адже тут постійно йде різка зміна температур. Важливим показником буде пористість матеріалу, вона безпосередньо відноситься до гігієнічним нормам, так що купити найдешевше не вийде, чи не буде якості.

Залізничні придбати квитки ви можете на нашому сайті, економне з нами свій вільний час.

Знайти точний список матеріалів, які ідеально підходять для ванної, напевно, ви не зможете, та й розібратися в великому різноманітті дуже важко, не маючи спеціальних знань, тому ми рекомендуємо вибирати тільки ті, які можна використовувати для робіт в ванних і для зовнішніх робіт.

Ціни на один і той же товар можуть сильно відрізнятися, все залежить від виробника, моделі, партії і роки виходу на ринок. Тут слід орієнтуватися на свої переваги, відгуки покупців і поради продавців.

Перед ремонтом ванній своїми руками ви можете придивитися до списку таких товарів: плитка для стін, керамогранітна плитка, ламінат, стекломагнезітовий лист, а також вам можуть знадобитися клей, шаблони-хрестики, затирка для плитки. Ще можна подивитися на ціни з укладання простого наливної підлоги, і такого ж, але з ефектом утеплення. Якщо ви віддаєте перевагу натуральним матеріалам, то можете подивитися на ціни по тиковому або листяному підлозі. У зв'язку з тим, що вам доведеться міняти водопровідні труби, то є необхідність придивитися до цін поліпропіленових труб PPN для холодної води, і армованих PPR з поліпропілену для гарячої води. Не можна обійтися без заміни каналізації, тому дивимося ціни на труби відповідного формату. Щоб не виникло непередбачених ситуацій, в процесі роботи,

Проаналізувавши всі ціни на відповідні матеріали, знаючи площу підлоги, стелі і стін ванної кімнати, можна зробити попередні розрахунки, які будуть відображати вартість ремонту ванної своїми силами. Роблячи підрахунки, вам слід звернути особливу увагу на наступні моменти.

Відразу скажемо, весь перелік матеріалів, який ми приводили, вам може і не знадобитися. Всі критерії вибору, ми будемо вам давати по ходу матеріалу, коли будемо описувати всі етапи робіт. Вибирати найдешевші матеріали ми не рекомендуємо, це може привести до проблем і збільшення часу робіт. Адже домогтися високих показників у роботі, з товаром низької якості дуже складно, та й час на роботу доведеться витратити значно більше. Вибираючи плитку для підлоги і стін, обов'язково потрібно враховувати 5% матеріалу на бій, а для маленької ванної - це можуть бути і все 7%. На пісок, цемент, шпаклівку суму теж потрібно трохи завищити, від передбачуваної і вирахуваною вами.

Роботи по ремонту ванної кімнати своїми руками можуть розтягнутися надовго, все залежить від того, будете ви робити стяжку підлоги чи ні. Без стяжки можна вкластися в 2-х тижневий термін, а з виконанням стяжки всі роботи можуть тривати до 2-х місяців. Та ж ситуація і з цінами на сантехнічні роботи. Все буде залежати від того, товар якого виробника ви виберете.

Хотілося б, на цьому етапі робіт, дати вам деякі поради. Коли будете порівнювати ціни компаній по ремонту приміщень, то питайте не тільки загальну вартість, але і ціни на їх матеріали. Якщо компанія має хорошу репутацію і користується заслуженим увагою, то таким фірмам постачальник може продавати матеріал за цінами, які будуть, нижче, ніж в магазині. Якщо ціни вас не влаштовують, то краще пошукати іншу компанію.

Для ванній полотенцесушитель є необхідним атрибутом, але хромовані досить дороги. Можна вам порадити звернути увагу на варіант такої ж сушки, для рушників, тільки з нержавіючої сталі, і виконаний на замовлення. Вони будуть відповідати якості, а ціна вас приємно здивує. Якщо говорити про крани, то ми вам радимо придивитися до змішувача з інфрачервоним датчиком. Так, ціна на нього досить висока, але в використанні, він дає дуже істотну економію. Він включається тільки тоді, коли ви підносите до нього руки, і відразу ж дає воду заданої температури. За рахунок цього ви економите не тільки 50% води, а й до 30-40% електроенергії, яка б витрачалася на підігрів.

Рассказать о статье