Дедик: що таке і для чого?

Октябрь 16, 2019

Незважаючи на вже гадану побиту і старовину питання про те - що таке Дедик, тим не менш, в роботі сервісу постійно виникають ситуації, коли потенційний покупець зовсім не уявляє про що йде мова, збираючись купити той чи інший Дедик. У даній статті ми постараємося максимально пояснити суть даного питання і ліквідувати всі прогалини в знаннях з даного питання! Купити Дедик і вибрати його правильно допоможе наша стаття.

Купить дедик по выгодной цене вы можете на нашем сайте.

Дедик - це вкорінене жаргонне скорочення словосполучення "виділений сервер", використовується який під певні потреби. Іншими словами це синонімічні поняття - Дедик-сервер, dedik, dedicated, dedicated server.

Дедик (dedik) - це не що інше як сервер, куплений / поставлений / орендований ким або під певні потреби.

Наприклад: яка-небудь фірма, або приватна особа може орендувати сервер (Дедик) для зберігання даних (бекапів), установки і спільну експлуатацію користувачами будь-яких додатків - типу облікові програми 1С і інше, хто то також може замовити Дедик для підняття і експлуатації на ньому ігрового сервера, VPN або SOCKs сервера, або для хостингу веб-ресурсів. Тобто область застосування серверів досить таки велика.

Їх широке і повсюдне використання пов'язано з тим що, як правило це більш потужні по конфігурації і продуктивності машини, підключені до інтернету на хорошій швидкості і працюють (в більшості випадком) тривалий час без відключень і перезавантажень, що дозволяє використовувати їх для вирішення безлічі завдань і інших потенційних користувачів (Вас). Як наприклад: організація поштових розсилок, або по соціальним мережам, тримати будь-яких ігрових ботів, грати в онлайн ігри, виробляти ресурсомісткі обчислювальні і "перебірательние" процедури.

Рассказать о статье