Врятуватися від літньої спеки не витрачати на установку кондиціонера допоможуть найпопулярніші серед пристроїв для підтримки клімату в приміщенні - вентилятори. Зрозуміти на який з різноманіття моделей звернути увагу вам допоможе ця стаття.
Предлагаем вам качественные потолочные вентиляторы фото можно просмотреть на сайте и сделать заказ быстро и доступно.
типи вентиляторів
Всього розрізняють два типи вентиляторів: осьової і радіальний. Вентилятори осьового типу - це звичні нам побутові вентилятори з лопатями, чиє обертання безпечно за рахунок захисної сітки. Регулює обертання лопатей моторний привід. Їх можна розмістити на підлозі, столі, стелі і на стіні. Вентилятори радіального типу вбудовуються в кондиціонери, спліт-системи і тепловентилятори.
Для будь-яких приміщень найбільш зручні і дієві підлогові вентилятори, які досить потужні для обдування кімнати або кабінету. Якщо з якихось причин для підлогового вентилятора не вистачає місця, зверніть увагу на стельові вентилятори, які абсолютно не займають корисного простору і забезпечують рівномірну циркуляцію повітря. Серед вентиляторів з осьовими конструкціями також можна зустріти накладні, кріпляться на стінах, стелі і вікнах, в ванних, душових, туалетних, господарських кімнатах, кухнях моделі. Ще один тип вентиляторів з осьової конструкцією - витяжні вентилятори. Назва говорить сама за себе. Ця модель примусово витягує частину повітря з приміщення. Такий вентилятор підійде для туалету або ванній, крім того більшість моделей практично безшумні.
Рівень шуму вентилятора
Максимально допустимий рівень шуму побутових вентиляторів прийнятий не більше 64 децибел. Це на порядок поступається рівню шуму працюючого пилососа, але, тим не менш, цей шум чути. Якщо ви плануєте тримати вентилятор включеним, в тому числі і в нічний час доби, то вам необхідно вибрати модель з приблизними порогом шуму в 30 децибел. Інакше поступово малопомітний шумовий фон зробить Ваш сон неповноцінним, з'явиться дратівливість і втому.
потужність вентилятора
Потужність або продуктивність вентилятора - це швидкість і інтенсивність повітряного потоку. Це основний параметр, який впливає на вартість приладу. Зазвичай потужність вказується в кубічних метрах (для вентиляторів осьового типу). Для обчислення необхідної продуктивності потрібно співвіднести потужність приладу і площа приміщення, в якому він буде працювати.
Швидкість роботи вентилятора
Швидкість обертання лопатей може мати плавну або ступінчасте регулювання. Сходи - це величина швидкості, встановлена виробником. Таких величин може бути кілька, як правило, від 1 до 7. Вибрати індивідуальний режим ви не зможете. Тільки скористатися запропонованими виробником настройками. Якщо ж ви вибрали модель з плавним регулюванням швидкості повітряного потоку, то разом з цим ви отримуєте можливість налаштувати цю опцію більш точно, на свій розсуд.
Матеріал корпуса
Найдорожчими є вентилятори з дерев'яним корпусом, так само корпус може бути зроблений зі сталі, наприклад, як у вентиляторів Bork , але абсолютним лідером серед стандартних покупок є пластик - найбільш дешевий матеріал, представлений в різних кольорах і формах. Наприклад, вентилятори зроблені з пластика, але варіантів безліч - білі, різнокольорові або під хромовану сталь.
Які бувають функції
Інфрачервоний датчик руху. Вентилятор запускається тоді, коли в приміщення входить людина, відповідно, відключається, коли в приміщенні нікого немає.
Таймер. Ви можете встановити певний час для роботи вашого вентилятора, відповідно до параметрів приміщення і потребами.
Функція іонізації. Відносно нова функція, покликана очищати повітря. Іони, позитивно заряджені частинки, генеруються штучним іонізатором, встановленим в вентиляторі. Ці частинки розряджають негативно заряджені частинки, усуваючи тим самим шкідливий статичну електрику, і очищають повітря від пилу і шерсті тварин.
Функції ароматизації і захисту від комарів.
Функція додаткового обертання. Додаткове обертання відбувається за рахунок обертання головної частини приладу поряд з обертанням лопатей. Завдяки цій функції повітря розподіляється по приміщенню максимально рівномірно.