Меблі для зон очікування

Февраль 5, 2023

Практично в будь-якому громадському місці: в аеропорту чи готелі, на вокзалі, в торговому чи медичному центрі, в офісі, – є зона очікування, і її облаштування важливе для створення позитивного іміджу компанії.

Які меблі бувають у зонах очікування

Залежно від сфери діяльності компанії набір меблів для зони очікування відрізнятиметься. Наприклад, в аеропорту та на вокзалі рідко дбають про красу або особливий комфорт: головне – всім пасажирам має вистачити місця, а сидіння мають бути міцними. У VIP-залах ставлення буде інше. Там про тих, хто очікує, виявляють таку ж турботу, як на ресепшені в готелі, офісі або приватному медичному закладі.

Меблі в зонах очікування поділяються на дві великі групи: м'який куточок та кавовий столик, доповнені іншими предметами за бажанням. Для облаштування зони очікування можуть знадобитися:

  • дивани та крісла для зони очікування;
  • пуфи та стільці;
  • кавові та журнальні столики;
  • стійка адміністратора.

При необхідності можна урізноманітнити громадські зони дитячими столами та стільцями, кріслами з відкидними спинками, стелажами та шафами.

Якщо ви бажаєте купити якісні м’які меблі для зон очікування по ціні від виробника, то радимо вам завітати в інтернет-магазин Kram-UA. В каталозі магазину присутній широкий ряд різних моделей м’яких меблів, що відрізняються своїми характеристиками та функціоналом. У вас також є можливість придбати як вже готові меблі, так і оформити індивідуальне виконання під замовлення. Детальніше за посиланням https://kram-ua.com.ua/myagki-mebli/.

63dfb02ad3292.jpeg

Особливості вибору меблів для зони очікування: дивани та крісла

Вибираючи меблі для зон очікування з великою кількістю відвідувачів, потрібно подбати про достатню кількість місць. Насамперед, це стосується аеропортів та вокзалів. Секційні меблі, розділені підлокітниками або столиками для їжі/журналів, - оптимальний варіант. У фойє лікарень, ділових чи торгових центрах можна встановити дво-, трисекційні меблі підвищеного комфорту.

Для приймальні перед кабінетом керівника, перукарні, салону краси, фітнес-центру та інших вузькоспрямованих компаній необхідно підбирати меблі особливо ретельно.

  1. Матеріали та конструкції сучасних диванів дозволяють вписати їх у будь-який інтер'єр. Для громадських приміщень вибирайте міцні конструкції та зносостійкі тканини: диван без розкладного механізму із шкіри або її замінників – чудовий варіант.
  2. Якщо дозволяють габарити приміщення, доповніть диван кріслами в такому ж стилі, і ваша приймальня виглядатиме солідніше, а клієнти матимуть можливість чекати з комфортом.
  3. Для економії простору можна замість дивану використовувати як жорсткі пуфи, так і безкаркасні. Останні будуть доречними у фойє фітнес-центру або креативного event-агентства.
  4. Подбайте про зручні кавові столики – це обов'язковий предмет меблів для будь-якої зони очікування.

Зверніть увагу на модульні системи – вони дозволяють формувати простір за вашим бажанням. Якщо очікується наплив клієнтів - додайте пару секцій до дивану, і всі помістяться. Коли ж робочий процес йде у звичайному режимі – можна розділити секції дивану кавовими столиками, щоб створити індивідуальну зону для кожного клієнта, що очікує.

Рассказать о статье