Переваги та недоліки різних типів ванн

Октябрь 4, 2019

Позбувшись від старої ванни або перед покупкою нової в тільки що придбане житло, практично всі задають собі питання: яку з ванн вибрати, щоб вона була до душі, функціональна, зручна і гармонійно вписувалася в інтер'єр ванної кімнати? Розповімо про переваги і недоліки деяких типів ванн.

На сайте https://proizd.ua/ жд билеты вы можете купить на любой поезд.

чавунні

Ванни з чавуну самі довговічні й надійні, але за своїми формами не так різноманітні, як акрилові. Переносити і монтувати їх в приміщенні набагато складніше, тому що вони важкі і важать в середньому 120 кг. Але цей недолік актуальний тільки на стадії установки, в подальшому більша її маса йде тільки в плюси: поглинання звуків набирати води, стійка до вібрації. Сучасні чавунні ванни вже не так одноманітні, як раніше. Є моделі з певними виступами або увігнуті під різні частини тіла, оснащуються функціональними ручками.

сталеві

Найекономічніший з усіх типів ванн - це сталеві ванни. До переваг можна віднести їх міцність, у порівнянні з акриловими, а також нагріваються вони швидше. Якщо порівнювати з чавунними, то сталеві Не такі важкі, і вартість їх менше. Для того щоб зменшити шум, створюваний струменем води при наповненні ванни, чашу вироби із зовнішнього боку покривають спеціальними полімерними матеріалами. Завдяки низькій ціні сталеві ванни користуються попитом.

акрилові

Відрізняються від інших типів ванн різноманіттям існуючих форм. Їх роблять круглими, овальними, прямокутними, квадратними, нестандартного вигляду. Виробники в моделях передбачають угнутості під голову, руки, ноги та інші зручні для людини зміни рельєфу ванни. Ручки, в залежності від дизайну, функціонально розташовують для більш комфортного використання виробів. Забарвлення ванн буває різноманітною, що не можна сказати про чавунних або сталевих. А гідромасажні моделі найчастіше виготовляють з акрилу - матеріалу за своїми властивостями міцного, довговічного з непоганими звуко- і теплоізоляційними характеристиками. Шум набирати води не такий критичний, як у сталевих ваннах. У використанні ванни з акрилу невибагливі і за ними легко доглядати. Відколи, тріщини, плями практично не утворюються на поверхні пластика або легко прибираються при використанні спеціальних засобів. При правильному догляді ванна весь час служби буде виглядати, як нова. До позитивних моментів можна віднести і те, що важить вона до 30 кг, і ця незначна маса дає можливість виробляти її установку без особливих зусиль.

кам'яні

Ванни з каменю (в основному з мармуру) - ознака достатку і благополуччя. Вони шикарно виглядають в ванних кімнатах, але, відповідно, повинні підходити під оформлення цих приміщень. Такі ванни довговічні і доглядати за ними набагато легше, ніж за іншими. У них гарна шумоізоляція, і вода повільно остигає. Недолік один - висока вартість.

дерев'яні

Ванни з дерева виробляють за технологіями, що використовуються при будівництві кораблів або яхт. Застосовують при цьому вологостійкі, цінні породи дерев, наприклад, махагон, модрина та інші. Ванни з такого природного матеріалу стильно виглядають в ванних кімнатах і вимагають постійного догляду. Ціни на моделі з дерева досить високі. При виборі ванни для себе не поспішайте, враховуйте всі недоліки і переваги того чи іншого виробу, і зупинившись на оптимальному варіанті, насолодіться зробленої покупкою.

Рассказать о статье