Ремонт ванної кімнати у домі

Октябрь 7, 2019

Рано чи пізно з необхідністю капітального ремонту ванної стикається кожен. На жаль, це один з найбільш трудомістких і складних видів ремонтних робіт в житлових відвідини, але задоволення, яке здатна доставити свіжа, відремонтована ванна кімната, того варто.

Забронювати і купити квитки на літак ви можете на avia proizd швидко і надійно.

Зважилися на ремонт ванної кімнати? В першу чергу, визначитеся з бюджетом і розпишіть по пунктах, які роботи будете проводити, які матеріали і обладнання купувати. Заплануйте терміни - багато хто думає, що через невеликих розмірів ремонт у ванній кімнаті можна зробити швидко, але це не так. Розпишіть детальний план роботи по днях, включіть в нього будь-які дрібниці, в тому числі прибирання сміття. Це дозволить тримати ситуацію під контролем і не дати ремонту затягнутися на невизначений час.

Перед ремонтом у ванній відразу необхідно скласти точний план ванної кімнати. А потім вписати в нього сантехніку та обладнання, яку ви планує встановити. Можете поекспериментувати - відмовитися від ванни на користь душової кабіни, якщо приміщення маленьке, або вибрати ванну вкорочений, незвичайних розмірів. Можна встановити невелику ванну укорочених розмірів і душову кабіну. Для маленьких приміщень є зовсім радикальні рішення на кшталт установки душа без піддона. Також можна вибирати раковину різних форм і набором функцій. Зручні варіанти - раковіни- тумбочки. Стильні варіанти - раковини, встановлені на стільниці. Продумайте, що ще ви хотіли б встановити у ванній - стадиальную машину, шафку і так далі Впишіть це в план. Пам'ятайте, точно складений план, що враховує кожен сантиметр приміщення.

Відповідно до бюджету визначитеся з оздоблювальними матеріалами. Головна вимога до будь-яких матеріалів, які використовуються для ремонту ванної - вони повинні володіти водонепроникними, антикорозійними властивостями. Найдешевший і простий варіант для оздоблення стін і стелі в ванній кімнаті - пластикові панелі. Оригінальний, але більш трудомісткий через необхідність вирівнювати стіни - покриття фарбою або штукатуркою. Дорою люксовий варіант - керамічна плитка. Найпопулярнішим і зручним матеріалом для обробки підлоги сьогодні є керамограніт.

Зазвичай ремонт ванних кімнат починається з демонтажу старого обладнання та оздоблювальних покриттів. Багато, щоб заощадити, роблять це самостійно. Якщо ви з таких, дотримуйтесь правильну послідовністю Після перекриття подачі води з кімнати виносять стару ванну, знімають сантехніку та аксесуари. А ось далі все-таки звуть фахівців, які, розберуть сантехнічний шафа, демонтують водопровідні та каналізаційні труби, при необхідності проведуть заміну електропроводки та приступлять до оздоблювальних робіт. 

Рассказать о статье