Переваги підвісної стелі з гіпсокартону

Октябрь 27, 2019

Зручним і надійним способом оздоблення інтер'єру є установка підвісних стельових конструкцій з гіпсокартону. Листи гіпсокартону монтуються на попередньо закріплений каркас з металоконструкцій, потім поверхню листів фарбують або обклеюють. Така технологія дозволяє швидко і з мінімальними зусиллями отримати абсолютно гладкий стелю з вмонтованими світильниками і прихованою проводкою, системами кондиціонування.

Вы можете Купить дедик для того, чтоб ваш сайте лучше раскручивался.

Гіпсокартон дуже легко обробляється ножівкою і гнеться, завдяки чому можна отримувати опуклі, увігнуті або хвилясті поверхні.

До переваг підвісної стелі з гіпсокартонних листів слід віднести негорючість, екологічно чистий склад, хороші тепло- і шумоізоляційні якості. Під такою стелею вдало маскуються електрокабелі, які можна прокладати без штроблення каналів. Так вдається досягти економії і з користю використовувати простір усередині підвісної конструкції.

В інтер'єрі з підвісними стелями можна використовувати оригінальну, грамотно спроектовану систему освітлення. Для цього використовуються різноманітні точкові світильники, ексклюзивні світильники.

Спосіб монтажу підвісних стель передбачає можливість реалізації багаторівневої конструкції. У проміжку між рівнями можна особливо вдало розташувати світильники, які не будуть світити прямо в очі, створять м'яке освітлення і романтичну обстановку. Цей спосіб часто використовується в спальнях для створення розслаблюючій атмосфери.

Недолік підвісної стелі полягає в тому, що він знижує висоту приміщення на 10-20 см. У квартирах з низькими стелями такі стельові системи не встановлюються, зате в котеджах і заміських будинках кращого варіанту обробки і не придумати. Якщо дозволяє висота приміщення, підвісні конструкції можуть мати два і більше рівня.

Ще один мінус гіпсокартонних стель - їх слабка стійкість до впливу вологи. Такі конструкції не підходять для санвузлів, домашніх басейнів і кухонь. Навіть вологостійкий гіпсокартон не витримує тривалого зволоження, починає деформуватися, а після висихання втрачає первісну геометрію. Це слід враховувати власникам міських квартир, адже рано чи пізно все стикаються з протікання через несправну сантехніки у верхніх сусідів.

Рассказать о статье